Рекомендуємо

Забудь про манікюрні салони! З цим трюком ти зможеш зробити шикарний манікюр сама.


Сьогодні манікюрні салони пропонують жінкам безліч різноманітних послуг: це і нарощування нігтів, і покриття різноманітними малюнками і покриттями. Не всім таке задоволення може бути по кишені або ж просто може елементарно не вистачати часу на послуги манікюрних салонів. Тому в Інтернеті можна знайти масу порад по доданню своїм нігтям шикарного вигляду.

Рandorum.net підготував для тебе ідею дуже оригінального манікюру, який не відрізниш від салонного. Всі подруги будуть тобі заздрити!
Для його створення тобі знадобиться світлий лак, сторінка газети і 70% спирт. Зроби манікюр і покрий нігті лаком. Потім налий в невелику ємність спирт і занурь в нього нігті на 5 секунд. Приклади до ще вологому нігтя уривок з газети з потрібним фрагментом і гарненько притисни. Через кілька секунд зніми папір. На твоєму нігті залишиться текст з газети. Після цього просто покрий нігті закріплювачем.

Дивись в цьому відеоуроці докладний посібник зі створення такого манікюру!

Вуаля! Виходить дуже креативний дизайн нігтів. Спробуй сама створити такий шедевр манікюру, і ти будеш робити так завжди! І розкажи своїм подругам про цю ідею!


Також цікаво: