Рекомендуємо

Загадковий мікрокосмічний світ в картинах художника Роберта Коннетта

У кожного художника - свої джерела натхнення. Ще з малих років художник Роберт Коннетт був зачарований мікросвітом, на який інші деколи не звертають ніякої уваги. Хлопчика завжди цікавили організми і світи, що існували далеко від сторонніх очей: під камінням, під корою повалених дерев, в ущелинами між каменів. Коли хлопчик виріс, він не втратив цієї чарівності і став малювати ці таємничі світи у своїх картинах, що не змінилося і коли він став зовсім дорослим. У неймовірно точних і детальних картинах цього художника-самоучки і справді ніби оживає якийсь таємничий світ.

Картини художника нагадують краплю морської води під мікроскопом, в якій видно, як у її мешканців триває своє власне життя в той момент, коли за ними спостерігають чиїсь очі.

Деякі з «героїв» художника мають реальних прототипів, існуючих в природі, інші ж - плід його фантазій, і його не можна за це звинувачувати: він художник, він так бачить! У кожному разі, ці незвичайні барвисті полотна не можуть не привертати уваги і не захоплювати.


Також цікаво: