Рекомендуємо

Жителі Пекіна вперше за багато років побачили небо над головою, але ненадовго...

Кілька тижнів тому Пекін ввів обмеження на використання автомобілів, готуючись до святкування 70-річчя закінчення Другої світової війни і перемоги над Японією, в рамках якого 3 вересня мав відбутися урочистий парад. У результаті 5000000 автомобілів не змогли виїхати на дороги міста одночасно, власники машин були змушені користуватися власним транспортом за особливим графіком. Зате у святковий день задимлене небо міста було ідеально синім. Таким жителі Пекіна не бачили його вже багато років.

На наступний день після параду обмеження були зняті, і індекс якості повітря піднявся до позначки в 160 пунктів. Агентство з охорони навколишнього середовища повідомило, що при такому рівні забруднення «кожен може відчути несприятливі наслідки для здоров'я».

«Синій парад пройшов, на його місці знову наш" Звичайний Сірий Статус "», - написав один з жителів Пекіна у своєму акаунті.

5000000 автомобілів були змушені виїжджати на дороги міста у відповідності з певним графіком.

Результат був приголомшливим: люди, нарешті, змогли побачити будівлі з великої відстані. Раніше замість цього вони бачили лише смог.


Також цікаво: