Рекомендуємо

ЗМІ дізналися претендентів на роль молодого Хана Соло

Журнал Variety стверджує, що отримав інформацію про хід виборів актора на роль Хана Соло в присвяченому цьому герою спін-оффі "Зоряних воєн". У число претендентів потрапили близько дюжини акторів з "тисяч" розглянутих керівництвом компанії Disney.

Остаточне рішення буде прийнято в найближчі пару тижнів, а зараз же поле пошуку звузилося до десятка молодих акторів, що встигли набути певну популярність. Незважаючи на те, що зйомки фільму про Хана Соло почнуться не раніше наступного січня, вибрати актора мають намір вже зараз, щоб він міг з'явитися в фільмі, що знімається зараз "Зоряні війни: Вигнанець".

На роль легендарного пілота "Тисячолітнього сокола" претендують:


Дейв Франко. Брат куди більш іменитого Джеймса Франко, зірка серіалів "Клініка" і "Юна ліга справедливості". Знімався у фільмах "Ілюзія обману" і "Мачо і ботан".
 


Енсела Елгорт
- маловідомий 21-річний актор, виконував роль у фільмі "Винні зірки".

Блейк Дженнер, який знімався в серіалі "Лузери". Також виступив як сценарист ще не вийшовшого на екрани фільму "Біллі бой".

Джек Рейнор. Має на своєму рахунку більше 10 фільмів, серед яких найпомітнішим є "Макбет".

Логан Лерман, 23-річний актор, який почав свою кар'єру в 2000-му році. Останній вийшов з ним фільм - військова драма "Лють".

Еморі Коен. Роль у фільмі "Бруклін" принесла йому найбільшу популярність в кар'єрі і 3 номінації на міжнародних фестивалях (жодна з яких не стала для нього переможною). Коен виходить з родини російських євреїв, які емігрували до США.

Майлз Теллер добре відомий любителям кіно як зірка одного з кращих фільмів 2014 року "Одержимість", де він зіграв молодого талановитого ударника. У його активі є і такий провальний фільм як торішня "Фантастична четвірка". Разом з вищезазначеним Ансель Елгорт знімався в картині "Дивергент".

Скотт Іствуд - син легендарного Клінта Іствуда, який почав свою кар'єру в 2006-му році і вже має дуже багате резюме: "Гран Торіно", "Лють", "Далека дорога", серіал "Чикаго у вогні" і навіть кліп на пісню Тейлор Свіфт . У 2016-му році вийдуть два фільми з його участю - "Сноуден", де він зіграв агента АНБ, і "Загін самогубців".

Реліз неназваного фільму про пригоди Хана Соло очікується в травні 2018-го року.


Також цікаво: