Рекомендуємо

Знай, де ти стоїш

\

Фотограф Сет Тарас в рамках рекламної компанії телевізійного каналу The History Channel реалізував приголомшливу ідею. Оскільки у кожного місця є своя історія, він вирішив на одному знімку об'єднати минуле і сьогодення - старі документальні фото і сучасні кадри. Таким чином, він відправив своїх глядачів в неймовірну подорож в часі. Свій унікальний проект Тарас назвав «Знай, де ти стоїш». Реклама вийшла настільки вражаючою, що її можна переглядати знову і знову!

1. Лейкхерст (Нью-Джерсі, США)

На фото об'єднані знімки, зроблені в 1937 і 2004 роках. На сучасному кадрі чоловік, що вигулює собаку навіть не уявляє, що багато років тому на цьому самому місці розбився знаменитий дирижабль Гінденбург, позбавивши життя 60 чоловік. Трагічний крах відбувся після заходу на посадку чергового трансатлантичного рейсу. Врятуватися змогли лише 35 пасажирів з 95.

2. Вулиця Сімнадцятого червня (Берлін, Німеччина)

Фото об'єднало кадри 1989 і 2004 років. Якби чоловік, що говорить по телефону міг обернутися назад і побачити минуле цього місця, прямо перед ним виникла б берлінська стіна, за якою колись знаходився інший світ.

3. Сен-Лоран-сюр-Мер (Нормандія, Франція)

На сучасному фото, зробленому в 2004 році, жінка мирно шукає черепашки разом зі своєю донькою. Але 6 червня 1944-го на цьому ж місці висадилися американські солдати.

4. Палац Шайо (Париж, Франція)

Обидва ці кадру зроблені на терасі Палацу Шайо тільки в різний час: у 1940 і 2004 роках. Мабуть, 64 роки тому ця молода парочка не змогла б так розслаблено відпочивати, адже за їх спиною стояв би Адольф Гітлер.


Також цікаво: