Рекомендуємо

Знайомтеся, геній мистецтва селфі з тваринами!

29-річний Аллан Діксон з Ірландії заробив собі звання «справжнього лікаря Дуліттла» завдяки своїй здатності «говорити» з тваринами, позуючи з ними для неймовірно забавних елфі. Результати їхнього спілкування дивовижні! Здається, він може подружитися з будь-якою твариною, якого зустрічає на своєму шляху.

Діксон говорить, для того, щоб робити такі селфі, йому може знадобитися «від п'яти хвилин до трьох годин перебування в компанії тварин». «Це залежить від тварини і від того, наскільки безпечно воно себе почуває. Чого не видно на знімках, так це тієї кількості бруду на моєму одязі, який залишається на ньому, коли я валяюсь на землі. Але результат того вартий».

Хлопець також дав пораду людям, які теж хотіли б навчитися робити такі селфі: «Вони повинні бути дуже обережні, щоб не засмутити і не спровокувати тварину, поки вони намагаються сфотографуватися. Завоюйте довіру тварини в спокійній, розслабленій обстановці, і результат вас порадує. Тільки для початку переконайтеся, що це не крокодил.

 


Також цікаво: